Hoteli i pare per nudistet ne Gjermani

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Hoteli i pare per nudistet ne Gjermani
Ne Gjermani do te hapet nje hotel vetem per nudistet, i pari i ketij lloji ne vend. Rregulli kryesor, eshte e ndaluar veshja.

Klientet duhet te sillen nudo ne ambientet e tij, pasi nese refuzojne ta bejne kete do te debohen. Hoteli eshte ndertuar ne qytetin Freudenstadt, qe mund te perkthehet si Qyteti i Gezimit.

Ne hyrje te hotelit frekuentuesve do t’u kerkohet te heqin rrobat dhe te qendrojne te zhveshur gjate gjithe kohes. Rregullat strikte jane publikuar edhe ne internet. Hotele te tilla te ngjashme per nudiste jane hapur edhe ne vendet skandinave, Kroaci dhe ne jug te Frances.

Gjithashtu ngacmimet seksuale dhe seksi nuk do te jete i lejuar ne ambientet e perbashketa. Ne rast te shkeljes se rregullave klientet duhet te veshin rrobat dhe te largohen.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi