Lady GaGa është tërësisht e varfër

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Lady GaGa është tërësisht e varfër
Lady GaGa nuk është vetëm një vajzë pa talent, por jo është edhe e varfër po ashtu.

Megjithëse GaGa ka bërë miliona dollarë nga singlet e saj, krijuesja e ”Poker Face”, emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta, thotë se ajo është e varfër.

“I harxhoj paratë e mia sërish në koncerte dhe në objekte. Jam e pasur objektivisht dhe në kostume dhe në modë. Në realitet jam shumë e varfër, por kam një dollap të mbushur me veshje”, ka thënë GaGa.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi