ANGELINA JOLIE DHE DAVID BECKHAM – KOMBINIM FATAL!

Shko poshtë

ANGELINA JOLIE DHE DAVID BECKHAM – KOMBINIM FATAL!

Mesazh nga floroS prej Wed Jul 08, 2009 11:25 am


Aktorja Angelina Jolie dhe futbollisti David Beckham do të bashkëpunojnë në rreklamën e re të kompanisë së njohur të modës, Armani.
Pas bashkëpunimit të David me gruan e tij të njohur, Victoria, shtëpia e modës Armani ka vendosur që ti bashkojë dy nga njerëzit më të famshëm dhe më të bukur nga bota e shou-bizit, aktoren e njohur dhe futbollistin e suksesshëm, në një reklamë të përbashkët.

Muajin e kaluar, Angelina Jolie ka nënshkruar një marrëveshje për pjesëmarrje në reklamën e re nga Armani, të cilën po e bën për prezantimin e parfumit të ri, derisa “billbordet e nxehtë” të David Beckham, po e ngadalësojnë trafikun, që nga viti 2007.

“Kur i keni dy fytyra kaq të njohura të cilat kanë nënshkruar kontratë me ju, atëherë është vetëm çështje kohe se kur do ti bëni bashkë” ka thënë një burim nga shtëpia e modës. “Ata i drejtohen publikut të ndryshëm, ndërsa paraqitja e përbashkët e tyre, mban një sasi të madhe të publicitetit”.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi