Beckham: Dua të kthehem te Milani

Shko poshtë

Beckham: Dua të kthehem te Milani

Mesazh nga floroS prej Fri Aug 14, 2009 7:49 pm


Mesfushori i LA Galaxy, David Beckham, beson se do të kthehet sërish te Milani, ku bëri disa paraqitje shumë të mira në sezonin e kaluar.

“Është e thjeshtë, dua të kthehem te Milani dhe Milani do të jetë i lumtur nëse unë kthehem”.

“Nuk ka proces të vërtetë bisedimesh, pasi që ende ka kohë. Tash po mendoj për Galaxy-n, pastaj (pas mbarimit të MLS-së) do të mendoj për gjëra tjera’, është shprehur mesfushori anglez për “Gazzetta dello Sport”.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi