Lohan: Se shpejti perkrah Sean Penn

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Lohan: Se shpejti perkrah Sean Penn


Lindsay Lohan eshte mbi te gjitha nje aktore edhe pse kohet e fundit emri i saj eshte lidhur me shume me problemet qe ajo ka pasur me drogen apo lidhjen qe ka me Samantha Ronson.
Ne nje interviste dhene per revisten “Nylon”, aktorja amerikane deklaron se aktualisht eshte ne bisedime per te rinisur punen si aktore ne sheshin e xhirimeve. Ajo pohon se nje prej aktoreve me te cilin mund te luaje eshte edhe Sean Penn. Ne vijim te intervistes, Lohan nuk mund te mos flase per lidhjen me te dashuren Samantha.

“Une dhe ajo jetojme bashke pasi gjetem nje shtepi te mrekullueshme ne Los Angeles. Nuk eshte shume e madhe por eshte e rehatshme. Per momentin kemi shume impenjime dhe takohemi shume pak”, pohon Lohan.

Aktorja flet edhe per rikthimin e Spears ne skenat muzikore. “Ka qene gjithmone e etiketuar si nje femer e spektaklit dhe jo si nje artiste muzikore. Une kam respekt makimal per te”, perfundon Lohan.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi