Yjet e filmit tentojne Bollywood

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Yjet e filmit tentojne Bollywood


Aktoret shkojne dhe kerkojne Ameriken ne Bollywood.
Keshtu i ka ndodhur edhe nje italianes, Violante Placido, e bija e te mirenjohurit per publikun shqiptar, Michelle Placido, e cila do te luaje ne filmin e fundit me titull "Barah Aana".

Edhe pse ne kohe krize, industria kinematografike indiane eshte gati te shpenzoje deri ne 1 milion dollare per te siguruar nje sekuence muzikore me Kyle Minogue, per "Blue", komedine qe zhvillohet ne Caraibe, ku popstari australian kendon dhe vallezon ne nje klub nate.

Dyerve te Bollywood-it i ka trokitur edhe Sylvester Stallone, ne kembim te nje shume qe duhet t'i kaloje 400 mije eurot.

Ish-Rambo do te luaje ne nje film aksion te regjisorit Sajid Nadiadwala dhe duhet te luftoje me heroin Akshay Kumar dhe te gjitha skenat do te jene shume komode per Stallonen tashme te plakur.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi