Aniston shperthen ne lot per Pitt

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Aniston shperthen ne lot per Pitt

Gjithe fajin e ka nje skene dashurie. Bukuroshja Jennifer Aniston eshte ndjere keq, pasi ka xhiruar nje sekuence romantike, qe mesa duket i ka kujtuar ish-bashkeshortin, Brad Pitt.

Aktorja ishte ne shesh xhirim, kur mbeti e tronditur nga nje skene qe sapo kishte perfunduar me Gerard Butler, koleg ne filmin "The Bounty".

Pasi shpertheu ne lot ajo i tha partnerit ne film: Te lutem, kam nevoje per nje moment qetesi. Kjo skene me kujton veten dhe Brad".

Martesa e Aniston me bukuroshin Pitt, perfundoi ne 2005.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi