Maradona, vethi i sekuestruar, ndoshta ne E-Bay

Shko poshtë

28092009

Mesazh 

Maradona, vethi i sekuestruar, ndoshta ne E-Bay

Vethi i Diego Armando Maradones i sekuestruar nga zyra tatimore mundet shume shpejt te vihet ne shitje ne nje ankand ne faqen e internetit E-Bay.

Autoritetet po vleresojne kete mundesi per te maksimizuar te ardhurat nga shitja.

Vethi ishte sekuestruar per ripagimin e miliona eurove qe Maradona i detyrohet zyres se tatimeve ne Itali per mospagimin asnjehere te taksave.

Baza e ankandit mund te filloje me 4 mije euro dhe pjese e shitjes do te jete edhe firma e Maradones ne faturen e sekuestrimit.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi